ZWIERZĘTA DO ADOPCJI

 

JEŻELI KTOKOLWIEK POZNAJE PSA SWOJEGO LUB Z SĄSIEDZTWA TO BARDZO PROSIMY O INFORMOWANIE NAS, PONIEWAŻ WSZYSTKIM PIESKOM SZUKAMY NOWYCH WŁAŚCICIELI !

BRYSIO - data przybycia 17.07.2012 r. - ADOPTOWANY!!!

BRYŚ BRYŚ

Sympatyczny piesek, samiec w wieku ok. 9 lat, łagodny w stosunku do dzieci, przywiązujący się do miejsca, pies dobrze nadający się na zewnątrz do pilnowania w ogrodzeniu lub nawet na uwiązaniu. Szybko przywiązuje sie do nowego właściciela tak, że po pewnym czasie spuszczony ze smyczy nie ucieka. naprawdę wierny pies. Przypuszczamy, że został celowo wypuszczony w obcym terenie  (znaleziony w okolicach Grybowa) ponieważ pies wyrażnie  tęsknił (np. możliwe że zmarł jego właściciel a on jako nieatrakcyjny spadek, którego trzeba wyżywić, mógł zostać  wspaniałodusznie nie zatłuczony). Szukamy dla niego poważnych właścicieli.

BRYŚ BRYŚ

CLIFORD - data przybycia 14.08.2012 r. - ADOPTOWANY!!!

CLIFORD CLIFORD Samiec ok. 2-3 lat, znaleziony w okolicach Florynki. Zrównoważony, zagubiony, ponieważ mamy wrażenie, że  ciągle szuka swojego domu, jeszcze nie czuje przywiązania do miejsca, ale na to trzeba czasu. Uważamy, że nadaje sie na zewnatrz ale będzie potrzebował czasu aby przekonać się do właściciela i miejsca.
CLIFORD CLIFORD

SUNIA - data przybycia 16.08.2012 r. - ADOPTOWANY!!!

SUNIA SUNIA Młoda suczka, około 1 rok, znaleziona w okolicach Białej Niżnej, łagodna do dzieci, ludzi ale  bojaźliwa przy gwałtowniejszych ruchach i gestach. Myślimy, że była trochę bita, może nie katowana. Piesek godny polecenia ze względu na młody wiek i łagodne usposobienie, uważamy, że nadaje się na zewnątrz i do domu. Porzucona najprawdopodobniej dlatego, że była lub, że okazało się, że jest SUCZKĄ!
SUNIA SUNIA

Jeśli chcesz oddać zwierzę w dobre ręce zadzwoń, napisz e-maila lub przyjdź osobiście i zamieść ogłoszenie!

 

ZWIERZAKI DO ADOPCJI
adopcja
ZWIERZAKI ZAGINIONE
zaginione
HODOWLE - SZKOLENIA
szkolenia
    Copyright @ SilverComputer     katalog stron